CNC forgácsoló álláslehetőség Jászárokszálláson

2021-07-05 09:36:40

Hirdetés adatai

  • Feladó: Mil-job Kft.
  • Feladva: 2021-07-05
  • Lejár: 2021-10-03

Leírás

Dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat modern technológiával felszerelt forgácsoló üzemébe hosszú távra keres kollégákat az alábbi munkakörbe:
CNC gépkezelő
(Forgácsoló)

Feladatok:
 FANUC vezérlésű több orsós CNC esztergagépek kezelése műszaki dokumentációk alapján
 Szerszámcserék, korrekciók elvégzése
Elvárások:
 Tapasztalat CNC forgácsoló gép kezelésében, beállításában és/vagy szakirányú képesítés
 Műszaki és méréstechnikai ismeretek /műszaki rajzok és jelölések megfelelő értelmezése, különböző mérőeszközök ismerete és gyakorlatban való alkalmazásuk, stb./
 Folyamatos munkarend vállalása /12 órás munkaidő 3 napos váltásban/
Amit kínálunk:
 Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
 Modern technológia és munkakörnyezet
 Fiatalos, lendületes csapat
Munkavégzés helye:
Jászárokszállás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „CNC forgácsoló” jeligével juttassa el az allas02@miljob.hu e-mail címre.
További információ: 06-30/576-3334

Cím

Régió: Jász-Nagykun-Szolnok
Település: Jászárokszállás

Részletek

  • Munkavégzés helyének típusa: Helyhez kötött
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Minimálisan elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Minimálisan elvárt tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Fizetés: Fizetési igényt várunk
  • Típus: Gyártás, termelés, mezőgazdaság
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
Mil-job Kft.
+36305763334

Üzenet küldése

Kiemelt hirdetések

0.00
Országos, országos megjelenés
2024-06-27
0.00
2024-04-07

Kiemelt ApróHirdetések

További kiemelt ApróHirdetések »

ApróVilága Magazin ajánló

További magazin cikkek »

Helyi látnivalók

További helyi látnivalók »

Helyi Programok / események

További helyi programok / események »

Helyi szolgáltatók

További helyi szolgáltatók »